Własny apartament z widokiem na morze

Komfort dziś, bezpieczeństwo jutro.

PINEA to nie tylko luksus własnego, całorocznego apartamentu nad samym brzegiem morza, to także doskonała inwestycja - bezpieczna lokata kapitału zapewniająca regularne zyski z wynajmu.

Unikalne walory lokalizacji w połączeniu z całoroczną ofertą usługową oraz obecność w kompleksie hotelu sieci Hilton gwarantują wzrost wartości inwestycji w dłuższej perspektywie.

Zakup apartamentu w PINEA to także możliwość uzyskania całkowitego zwrotu podatku VAT oraz możliwość odliczenia kosztów utrzymania apartamentu od podatku dochodowego.

Znajdź swój wymarzony apartament

Prezentowane w tabeli apartamenty to tylko przykładowe propozycje odpowiadające na Twoje zapytanie. Prosimy skontaktuj się 
z naszym biurem sprzedaży, żeby poznać całą naszą ofertę.

Numer mieszkania Metraż (m2) Liczba pokoi Piętro Część budynku Karta lokalu
625 25.94 1 Piętro 6 W Zobacz
120 26.70 1 Piętro 1 E Zobacz
522 26.70 1 Piętro 5 E Zobacz
521 26.70 1 Piętro 5 E Zobacz
216 54.96 2 Piętro 2 E Zobacz
503 54.96 2 Piętro 5 W Zobacz
125 59.35 2 Piętro 1 W Zobacz
124 59.35 2 Piętro 1 E Zobacz
523 59.35 2 Piętro 5 E Zobacz
524 59.35 2 Piętro 5 W Zobacz

APARTAMENTY wykończone pod klucz

 Zapraszamy do obejrzenia dostępnych stylizacji. Prosimy o kontakt z biurem sprzedaży
w celu poznania szczegółów oferty i katalogu dostępnych wykończeń.

Przejdź do
galerii

Seaside

Esencja nadmorskich pejzaży – naturalne materiały, miękkie tkaniny, stonowane kolory nawiązujące wprost do złocistego beżu piaszczystych bałtyckich plaż, błękitu nieba, szarości wyrzuconego przez morze drewna. 

Przejdź do
galerii

Seaside

Przeszklone lekkie szafki kuchenne, kontrastowy blat, strukturalna tapeta i posadzka w kolorze naturalnego dębu - stonowana elegancja, tak samo dobrze wpisze się w upalne letnie dni, wietrzną jesień i zimę z kubkiem czekolady, pod pledem.

Przejdź do
galerii

Nordic

Inspiracja pobliską Skandynawią – przestrzeń wypełniona światłem, ciepłe drewniane wykończenia, biel, naturalne szarości, beże, a także delikatne akcenty kolorystyczne – zarówno w tkaninach,  jak i na ścianach.

Przejdź do
galerii

Nordic

Minimalistyczne fronty szafek, biel, geometryczne wzory wycięte delikatnie z jasno popielatego tła i naturalny kolory posadzek - to sprawdzony skandynawski przepis na ukojenie zmysłów.

Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy – szczegółowy katalog
wykończeń otrzymają Państwo w naszym biurze sprzedaży.

OPERATOR

Cenimy sobie 
Państwa spokój 

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego zarządcy nieruchomości w zakresie m.in. zarządzania najmem, utrzymania czystości i opieki nad stanem technicznym nieruchomości oraz usług concierge. Szczegóły oferty dostępne są u naszych sprzedawców.